0216 Alan Kodu

0216 Alan kodundan çağrı mı aldınız? Ücretsiz şekilde yukarıda bulunan arama bölümüne numarayı girerek bilgi alabilirsiniz.

0216 Alan Kodu telefonları ile son yorumlar

3
Aramazsan arama yar 1 hafta önce
Aradı, açmadım.
1
Ziyaretçi 2 hafta önce
Bu sayının kim olduğunu bilmiyorum
3
Ziyaretçi 2 hafta önce
Evde ne kadar cep numarası varsa 1 aydır hepsini arıyorlar. Firmayı, izinsiz aramaları sebebiyle BTK'ya şikayet ettim. Her arayan başka bir şey pazarlamaya çalışıyor. Bu numara resmi kurum veya firmaya ait bir numara değil dikkatli olmak gerekiyor. Aramaya devam ederlerse devletin diğer resmi kurumlarına da başta Bimer ve Cimer olmak üzere şikayet edeceğim.
2
Ziyaretçi 1 ay önce
Dolancırlıar sakın kart bilgilerinizi oaylaşmayın
3
Ziyaretçi 1 ay önce
AÇMAYIN TELEFONU
7
erkan 1 ay önce
ben bunların ttnet ile ortak iş yaptıklarını düşünüyorum bütün bilgilerim onların elinde buda yetmezmiş gibi başka bir servis sağlayıcıya geçeceğimi de takip edebiliyorlar yani aktivasyon işlemlerini bile takip edebiliyorlar aktivasyondan caydırabilmek için gün içinde sık sık arıyorlar kimsiniz deyince altyapı servisinden arıyoruz diyorlar üsteleyince türktelekom diyorlar bence ttnet elinden müşteri kaçan olursa bu firmaya devrediyor onlarda kandırma yoluna gidiyorlar danışıklı dövüş
4
Bahadir 1 ay önce
Peugeot bilgi vermek için arıyor...
1
Ziyaretçi 1 ay önce
varlık yönetim şirketi türkasset diye bi şirket bankaya borçdan arıyolar açmayın :D
7
Ziyaretçi 1 ay önce
dolandırıcı bu numara
1
Meryem 1 ay önce
Bunlar dolandırıcı, bir takım hastane veya eğitimsel amaçlı çağırıyorlar, yaptıklarıyla söyledikleri tamamen bağımsız. Kısacası dolandırıcılar
7
Ziyaretçi 1 ay önce
bilmem ne internet servis zımbırtısından arıyoruz diyor,ısrarla nerden aradığını sırunca yüzünüze kapatıyor.dolandırıcı firma olma ihtimali yüksek,dikkatli olun.
3
Ziyaretçi 1 ay önce
0216 912 13 42 bu numara arıyıor anket için arandıgımı soyluyor ve bidaah aradıgımda anket için arandınız teşekkür ederiz dıyor
7
kandıramazsın beni 1 ay önce
dolandırıclar kesinlikle. bana yok net tarifeniz bitmiş eğer şimdi onay verirseniz 118 tlik faturanız iptal olucak. ttnet yada superonlineya geçiş yapıcaksınız cart curt. bende dedim benim tarifem bitmedi siz hem telekomda değilsiniz. benim onayım olmadan zaten tarifede değişmez. ayrıca ben telekom müşteri hizmetleri ile görüşmeden ne diye size onay vericem dedim. baktı kadın beni dişli gördü onlar zaten bize yönlendirecek dedi. ya kapat telefonu kimi kandırıyon sen dedim :)
7
Ziyaretçi 2 ay önce
Arkadaslar bu tiplere sakin EVET li cevaplar vermeyin.evetinizi alip yarin birgun hakkinizda mesela sagliksigortasi duzenleyip soyleyeceginiz evet ilede onayinizi almis olurlar.sonucta sahtekarligin sonu yok.demedi demeyin.
1
Ziyaretçi 2 ay önce
?
7
Ziyaretçi 2 ay önce
Kadının birisi bu numaradan aradı beni internet kampanyanız bitti dedi nerden arıyorsunuz dedim alakasız birşeyler söyledi ben ısrarla nerden arıyorsunuz deyince tamam ozaman sizi yönlendiriyorum arkadaşlar tekrar arasın dedi yüzüme kapattı telefonu, dolandırıcılık olduğu çok aşikar itibar etmeyin.
7
madur 2 ay önce
Tam bir dilbazlar adımı tatlı talı öpüyorlar Sakın bu numaraya itibar etmeyin
5
Ziyaretçi 2 ay önce
hiç kullanmadığım numaraya ait güya borcum varmış !!! la git ya

0216 Alan Kodu

  • Lokasyon: Türkiye
  • Ülke: Türkiye